7/24 ÇALIŞAN GÜÇLÜ KADROMUZLA ARTIK BİZE EMANETSİNİZ
 
HAKKIMIZDA

Tüm dünyada profesyonellerin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.

İnsanoğlu var olduğundan itibaren korunma ihtiyacı duymuştur. Son zamanlarda yaşanan olaylar gösterdiki hırsız alarm sistemleri talebi artarak devam edecektir. Uzun yıllar yoğun çalışmaların sonucunda elde edilmiş sermayenin, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır soygun ihbar alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları alarm izleme merkezi‘ne bildirmektedir.

Alarm izleme merkezi mekanda kurulu olan alarm sistemlerinden gelen hırsızlık, soygun, su baskını, yangın gibi risk oluşturan alarmlar ve arızalar alarm sistemi telefon hattı, gps veya gsm üzerinden alarm izleme merkezindeki alıcılara adresli olarak bilgi gönderilmesi esasına göre çalışır.

Kamera sistemleri her projeye uygun farklı çözümler üretmektedir. Bir kaç kamera ve monitörden oluşan basit kamera sistemlerinden, hızlı mobese kameralarına, dijital kayıt sistemleri, dvr kayıt sistemi üzerinden cep telefonu ile canlı kamera izleme ve internet üzerinden canlı ses ve görüntü aktarım sistemlerine kadar çok sayıda cctv kamera sistemleri ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.
küçük ve orta ölçekli cctv kamera sistemlerinin yanısıra büyük projelerdede cctv sistemlerinin firmamız tarafından kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Kalite ürün ekonomik satılmaz tabusunu yıkmak için yola çıkan firmamız kısa sürede adını Türkiye'nin dört bir tarafına duyurdu. Geniş bayi ağı, ekonomik fiyatları, ürün kalitesi ve 2 sene garantili yüzlerce ürünüyle güvenlik sistemleri sektörüne yeni bir ivme kazandırdı. Miracle A.Ş markası ve tecrübesinin verdiği öz güvenle bayilerine güven aşılayan, sattığı ürünün arkasında duran, teknik destek ve hizmette sınır tanımayan MustangCCTV sektörde kuralları değiştiriyor.

Değişime hazır mısınız?

Adres Bilgileri

Adresinizi Buraya Giriniz
Telefon Bilgileri

0543 768 89 45

Faks: Faks Numarası Giriniz
Duyurularımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?Web Sitenizin Linkini Yazınız © 2017

Bugün:7 

Tekil:1676 

Aylık:235  

Toplam Ziyaret:10158