7/24 ÇALIŞAN GÜÇLÜ KADROMUZLA ARTIK BİZE EMANETSİNİZ
 
Haberler
Güvenlik Bankası
Güvenlik sistemleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen soruları yanıtlıyor ve depoluyoruz.

Yorucu bir günün ardından evinize geçiyor, ailenizle mükemmel bir akşam geçiriyor ve yatıyorsunuz… O da ne? Balkonunuzdan içeri biri girmeye çalışıyor ve sizin hiçbir güvenlik önleminiz yok. Ya da bütün sene çalıştınız, yaz geldi tatile gittiniz, tatil dönüşünde evinize geldiğinizde evinizin dağılmış ve soyulmuş şekli ile karşılaşıyorsunuz. Bu korkuyu, üzüntüyü yaşamaya ya da ailenize yaşatmaya değer mi? Oysaki Güvencem Güvenlik Sistemleri ile daha önce tanışmış olsaydınız çoktan gerekli önlemleri almış ve evinizin güvende olduğunu bilerek huzurlu bir hayat yaşamış olurdunuz.

Benim başıma gelmez, gerek yok demeyin. Yapılan araştırmalar güvenlik sistemlerini tercih edenlerin çoğunluğunun kendi veya yakınlarının kötü bir soygun deneyimi yaşamış veya soyulma tehlikesi geçirmiş kişiler olduğunu gösteriyor. Yani insanlar kendileri veya komşuları böyle bir tehlike geçirmeden bu tip korunma sistemlerini edinmeyi erteliyorlar. Oysaki bu korkuyu, üzüntüyü yaşamadan önce gerekli tedbirleri almış olmaları gerekiyor. Çelik kapılar, amatör alarm sistemleri ya da balkonları, camları kapatan demir parmaklıklara gerek kalmadan evinizde huzurla yaşayabileceksiniz, çünkü sizin güvenliğiniz için 7/24 çalışan güçlü kadrosu ile Güvencem Güvenlik Sistemleri yanınızda. Hem de emniyet birimleriyle irtibatlı bir korumanın bedeli sadece GÜNDE 1 TL...

Evinize kuracağımız “Güvencem Güvenlik Çemberi”nden gelen sinyaller 7 gün 24 saat Güvencem ekiplerince değerlendirilerek müdahale etmektedirler. Yani her an güven içinde olacaksınız. Evinize özel olarak hazırlanacak alarm sistemi sayesinde soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını ve sağlık alarmı durumlarına karşı korumada olacaksınız. Sınırsız garanti, sınırsız teknik destek ve uzun süreli evde bulunmadığınız durumlarda özel takip kontrolü ile güvenli yaşama MERHABA deyin

 
CCTV Nedir? Nerelerde Kullanılır?
CCTV İngilizce’ den “Close Circuit TeleVision “sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşan, Türkçe anlamı “Kapalı Devre Televizyon Sistemi” olarak tanımlanan kamera sistemidir.

Kullanım Alanları

Daha çok güvenlik amaçlı kullanılan sistemin en çok kamu kurumlarında, bankalarda, büyük fabrikalarda, hastaneler ve mağazalarda kullanılabilmektedir. Kullanım alanlarını sınırlandırmak pek doğru olmaz. Çünkü, güvenliğinizi gerektiren her alanda kullanabilirsiniz. Örneğin; evinizde, çocuklarınızın bakıcılarını kontrol etmek amacıyla bile kullanabilirsiniz. Ya da büyük bir bahçeniz var, güvenlik ve kontrol amaçlı kullanabilirsiniz. Bu sayede birçok işlenebilecek suçlar için de fazlasıyla caydırıcı özelliğe sahip. Son zamanlarda CCTV sistemleri eğitim amaçlı da kullanılmaktadır. Başlıca kullanım alanlarını şöyle sıralayabiliriz.

⇒ Şehir izleme sistemlerinde kullanılır. Bu sistem günümüz de “Mobese” diye bilinmektedir.Mobese sistemlerin de yüzlerce kamera bulunabilmektedir. Böylelikle köprü, yol ve kavşaklarda trafik durumunu izleyip, kayıt altına alabiliriz.

⇒ İşverenlerin işyerlerini,çalışma ortamını ve çalışanlarını izleyebilmesi,

⇒ Gizli kamera olarak kullanılması,

⇒ Tiyatro, stadyum, konser alanı gibi alanlarda gösterinin herkes tarafından izlenilebilmesi için kullanılır,

⇒ Infrared aydınlatma il karanlıkta insan gözünün görmediği görüntü yakalayabilmesinden dolayı kullanılır.

CCTV Sistemi

Görüntü sinyali kameralardan alınır. Sinyal monitöre taşınırken cctv kablo, koaksiyel kablo, fiber kablo, kablosuz alıcı verici üniteler veya link sistemi gibi taşıma yöntemleri ile taşınabilir. Bazı kameralar gücünü taşıma kablolarından alırken bazıları da şebeke geriliminden alır. Eğer kablolu bağlantı ile sinyal taşımayı seçerseniz şu malzemelerle sisteminizi kolayca oluşturabilirsiniz.

♦ Kamera

♦ Monitör ( AV girişli Televizyonda olur)

♦ Lens

♦ Kablo

♦ BNC Konektör

Adres Bilgileri

Adresinizi Buraya Giriniz
Telefon Bilgileri

0543 768 89 45

Faks: Faks Numarası Giriniz
Duyurularımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?Web Sitenizin Linkini Yazınız © 2017

Bugün:7 

Tekil:1676 

Aylık:235  

Toplam Ziyaret:10152